Zakłady Aktywności Zawodowej w Krośnie

Zakład Aktywności Zawodowej jest wyodrębnioną organizacyjnie i finansowo jednostką utworzoną w celu zatrudnienia osób z niepełnosprawnością zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności lub do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, u których stwierdzono autyzm, upośledzenie umysłowe lub chorobę psychiczną.

PSONI Koło w Krośnie prowadzi dwa Zakłady Aktywności Zawodowej, w których osoby z niepełnosprawnością intelektualną mają możliwość zatrudnienia z jednoczesnym zapewnieniem specjalistycznego wsparcia.

Zakłady zatrudniają łącznie 59 osób z niepełnosprawnością, które wykonują usługi z zakresu prania wodnego, gastronomii, pielęgnacji terenów zielonych i porządkowania, produkcji ekologicznych podpałek do grilla i kominka, konfekcjonowania.

Zakład Aktywności Zawodowej Nr 1
ul. Armii Krajowej 3
38-400 Krosno

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zazkrosno.org.pl

 

Zakład Aktywności Zawodowej Nr 2
ul. Bohaterów Westerplatte 2a
38-400 Krosno

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zaz2krosno.org.pl

 

Projekty PFRON

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektów dofinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

› Więcej ...

Rok wczesnej interwencji

Rok wczesnej interwencjiPodjęta inicjatywa ma na celu uczczenie jubileuszu 40-lecia wczesnej interwencji. Promuj z nami działalność Ośrodków Wczesnej Interwencji.

Więcej ...

Projekt mieszkania wspomagane

Mieszkania wspomagane dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w PotokuCo sprawia, że czujemy się szczęśliwi w miejscu w którym mieszkamy? Poznaj projekt mieszkania wspomagane!

Więcej ...

Copyright (c)
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by Joomla.

Korzystając z tego serwisu akceptujesz naszą Politykę Bezpieczeństwa oraz Politykę Cookies. W celu zapoznania się z Klauzulą Informacyjną prosimy o wybranie odnośnika
Klauzula informacyjna