Urodzinki urodzinki wszyscy robią słodkie minki

W naszym mieszkaniu ostatnio Pan Adam i Pan Grzegorz świętowali swoje urodziny. Otrzymali oni ogrom życzeń i serdeczności od swoich współmieszkańców i pracowników z mieszkania wspomaganego w Potoku. Wszyscy włożyli wiele trudu w to, aby ten dzień był dla nich wyjątkowy i niezapomniany. Po złożeniu życzeń przyszedł czas na dmuchanie świeczek i próbowanie słodkości przygotowanych dla solenizantów.

Wszyscy życzymy spełnienia marzeń i samych radosnych chwil w życiu.

Marzena Baran
Opiekun osoby niepełnosprawnej

Projekty PFRON

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektów dofinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

› Więcej ...

Rok wczesnej interwencji

Rok wczesnej interwencjiPodjęta inicjatywa ma na celu uczczenie jubileuszu 40-lecia wczesnej interwencji. Promuj z nami działalność Ośrodków Wczesnej Interwencji.

Więcej ...

Projekt mieszkania wspomagane

Mieszkania wspomagane dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w PotokuCo sprawia, że czujemy się szczęśliwi w miejscu w którym mieszkamy? Poznaj projekt mieszkania wspomagane!

Więcej ...

Copyright (c)
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by Joomla.

Korzystając z tego serwisu akceptujesz naszą Politykę Bezpieczeństwa oraz Politykę Cookies. W celu zapoznania się z Klauzulą Informacyjną prosimy o wybranie odnośnika
Klauzula informacyjna