Dla odmiany film fantasy

Uczestnicy projektu pn. "Mieszkania wspomagane dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w Potoku" wspólnie z osobami wspierającymi udali się do kina Helios w Krośnie na film pt. "Zegar Czarnoksiężnika". Tym razem mieszkańcy wybrali film fantasy.

Film opowiada historię nastoletniego Lewisa Barnavelta, który po śmierci rodziców trafia do położnej na odludziu posiadłości ekscentrycznego wuja Jonathana. Wuj naszego bohatera praktykuje różne formy magii, a wszystko po to, żeby odnaleźć ukryty zegar odmierzający czas do nadchodzącej Apokalipsy.

Film był bardzo emocjonujący i trzymał w napięciu do samego końca.

Michał Półchłopek
Opiekun osoby niepełnosprawnej

Projekty PFRON

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektów dofinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

› Więcej ...

Rok wczesnej interwencji

Rok wczesnej interwencjiPodjęta inicjatywa ma na celu uczczenie jubileuszu 40-lecia wczesnej interwencji. Promuj z nami działalność Ośrodków Wczesnej Interwencji.

Więcej ...

Projekt mieszkania wspomagane

Mieszkania wspomagane dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w PotokuCo sprawia, że czujemy się szczęśliwi w miejscu w którym mieszkamy? Poznaj projekt mieszkania wspomagane!

Więcej ...

Copyright (c)
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by Joomla.

Korzystając z tego serwisu akceptujesz naszą Politykę Bezpieczeństwa oraz Politykę Cookies. W celu zapoznania się z Klauzulą Informacyjną prosimy o wybranie odnośnika
Klauzula informacyjna