Projekty PFRON

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektów dofinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

› Więcej ...

Rok wczesnej interwencji

Rok wczesnej interwencjiPodjęta inicjatywa ma na celu uczczenie jubileuszu 40-lecia wczesnej interwencji. Promuj z nami działalność Ośrodków Wczesnej Interwencji.

› Więcej ...

Projekt mieszkania wspomagane

Mieszkania wspomagane dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w PotokuCo sprawia, że czujemy się szczęśliwi w miejscu w którym mieszkamy? Poznaj projekt mieszkania wspomagane!

› Więcej ...

Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną 2018

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie zaprasza osoby z niepełnosprawnością, rodziców, opiekunów, członków rodzin, pracowników i przyjaciół na obchody Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Uroczystość odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 r. w ramach obchodów Dni Krosna.

Program obchodów:

godz. 13.45
- uformowanie przemarszu na parkingu obok Banku PKO SA ul. Powstańców Warszawskich 3,

godz. 14.00
- rozpoczęcie marszu - ul. Staszica, ul. Sienkiewicza, Rynek,

godz. 14.15 - 15.00
-
scena na Rynku - wystąpienie Przewodniczącego Zarządu PSONI Koło w Krośnie, wystąpienie Self-Adwokatów, część artystyczna

godz. 15.00 - 19.00
- prezentacje PSONI Koło w Krośnie - stoiska, Rynek

Celem obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną jest uświadomienie społeczeństwu różnorodności osób z tym rodzajem niepełnosprawności, pokazanie ich możliwości, a także zwrócenie uwagi na bariery - edukacyjne, zawodowe, komunikacyjne, prawne, kulturalne, a przede wszystkim mentalne, które uniemożliwiają im prowadzenie normalnego życia. Dzień Godności jest też doskonałą okazją do podkreślenia dorobku Stowarzyszenia wypracowanego na przestrzeni 35 lat oraz zasygnalizowania potrzeb.

Podtrzymując wieloletnią tradycję prosimy o zabranie ze sobą pomarańczowych akcentów (apaszka, koszulka, czapka, balony, biżuteria itp.).

Nasza obecność w tym wydarzeniu jest obowiązkowa!

Darmowy Program PIT

Darmowe rozliczenie PIT możliwe jest dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.

Darmowy Program PIT

Copyright (c)
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by Joomla.

Korzystając z tego serwisu akceptujesz naszą Politykę Bezpieczeństwa oraz Politykę Cookies. W celu zapoznania się z Klauzulą Informacyjną prosimy o wybranie odnośnika
Klauzula informacyjna